Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IN ATENTIA TUTUROR PLAYERILOR DIN ACEASTA COMUNITATE!!!

+3
MoTaNu'DaniLa
Echo7Yankee
LeTTaL
7 participanți

 :: Noutati :: Comunitate

In jos

Care dintre cele 2 propuneri credeti ca ar fi cea mai buna?

IN ATENTIA TUTUROR PLAYERILOR DIN ACEASTA COMUNITATE!!! Empty80%IN ATENTIA TUTUROR PLAYERILOR DIN ACEASTA COMUNITATE!!! Empty 80% 
[ 8 ]
IN ATENTIA TUTUROR PLAYERILOR DIN ACEASTA COMUNITATE!!! Empty20%IN ATENTIA TUTUROR PLAYERILOR DIN ACEASTA COMUNITATE!!! Empty 20% 
[ 2 ]
IN ATENTIA TUTUROR PLAYERILOR DIN ACEASTA COMUNITATE!!! Empty0%IN ATENTIA TUTUROR PLAYERILOR DIN ACEASTA COMUNITATE!!! Empty 0% 
[ 0 ]
 
Total voturi : 10
 
 
Sondaj inchis

IN ATENTIA TUTUROR PLAYERILOR DIN ACEASTA COMUNITATE!!! Empty IN ATENTIA TUTUROR PLAYERILOR DIN ACEASTA COMUNITATE!!!

Mesaj Scris de LeTTaL Joi Sept 10, 2009 6:37 pm

Am deschis acest topic cu scopul urmator:
O data cu revenirea mea in comunitate si sfatuirea cu stafful am hotarat sa schimbam ceva in aceasta comunitate care sa duca la imbunatatirea ei...

-Avem nevoie de un vot si chiar o parere din partea voastra a tuturor playerilor,deoarece doar cu ajutorul vostru putem imbunatati aceasta comunitate!


Am propus impreuna cu stafful Divine-Gaming doua lucruri:


1.Acela de a face un singur server,si anume Cs.Divine-Gaming.ro
Am propus acest lucru deoarece playerii sunt impartiti si astfel nu sa va ajunge niciodata la un numar cat de cat mai mare de playeri,lucru care sa duca la "fun"!


2.Ar mai fi o solutie,aceea de a pastra si serverul de fun dar pe acest server se vor rula doar harti de tipul gg....
Am propus si asta pentru ca ne gandim ca am putea diversifica putin comunitatea noastra fata de altele,deoarece nu multe comunitati detin asa ceva si ar putea duce la o populatie mai mare !

Acestea sunt propunerile noastre si am dori ca si voi sa va spuneti parerea printr-un vot sau mai mult!

As vrea sa apreciati faptul ca nu multe comunitati fac ce facem noi,adica ne sfatuim cu playerii incercand sa facem tot ce e mai bine pentru ei!
LeTTaL
LeTTaL
Beginner
Beginner

Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 09/04/2009
Localizare : Galati

Sus In jos

IN ATENTIA TUTUROR PLAYERILOR DIN ACEASTA COMUNITATE!!! Empty Re: IN ATENTIA TUTUROR PLAYERILOR DIN ACEASTA COMUNITATE!!!

Mesaj Scris de Echo7Yankee Joi Sept 10, 2009 11:06 pm

Decat harti gg,mai bine lasam un server macar pana se mai inmulteste cumunitatea Very Happy
Echo7Yankee
Echo7Yankee
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro

Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 26/06/2009
Localizare : Arad

Sus In jos

IN ATENTIA TUTUROR PLAYERILOR DIN ACEASTA COMUNITATE!!! Empty Re: IN ATENTIA TUTUROR PLAYERILOR DIN ACEASTA COMUNITATE!!!

Mesaj Scris de MoTaNu'DaniLa Vin Sept 11, 2009 3:38 am

Da..votez cu "nr. 1" pentru ca nu prea este lume deocamdata , dar sa speram ca pe viitor vom avea din nou 2 servere 👍
MoTaNu'DaniLa
MoTaNu'DaniLa
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro

Numarul mesajelor : 76
Data de inscriere : 23/06/2009
Localizare : Arad

Sus In jos

IN ATENTIA TUTUROR PLAYERILOR DIN ACEASTA COMUNITATE!!! Empty Re: IN ATENTIA TUTUROR PLAYERILOR DIN ACEASTA COMUNITATE!!!

Mesaj Scris de Sh|vA Vin Sept 11, 2009 3:27 pm

Eu zic ca mai bine avem doar un server pana ce adunam mai multi playeri.
Sh|vA
Sh|vA
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro

Numarul mesajelor : 94
Data de inscriere : 21/06/2009
Localizare : Arad

Sus In jos

IN ATENTIA TUTUROR PLAYERILOR DIN ACEASTA COMUNITATE!!! Empty Re: IN ATENTIA TUTUROR PLAYERILOR DIN ACEASTA COMUNITATE!!!

Mesaj Scris de LoLOooO Vin Sept 11, 2009 5:46 pm

zic ca e mai bine sa avem numai un server pana ce o sa adunam mai multi jucatori
LoLOooO
LoLOooO
Active
Active

Numarul mesajelor : 38
Data de inscriere : 02/09/2009
Localizare : Baia Mare

Sus In jos

IN ATENTIA TUTUROR PLAYERILOR DIN ACEASTA COMUNITATE!!! Empty Re: IN ATENTIA TUTUROR PLAYERILOR DIN ACEASTA COMUNITATE!!!

Mesaj Scris de .::BoGdAn::. Vin Sept 11, 2009 6:41 pm

cred ca ar fi mai cool sa ramana sv de fun deoarece ar fi tari si niste harti "GG" ... nu stiu acum ramane la atentia staff-ului


DIVINE-GAMING RULZ.... 👍 👍
.::BoGdAn::.
.::BoGdAn::.
Super Active
Super Active

Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 05/07/2009
Localizare : Galati

Sus In jos

IN ATENTIA TUTUROR PLAYERILOR DIN ACEASTA COMUNITATE!!! Empty Re: IN ATENTIA TUTUROR PLAYERILOR DIN ACEASTA COMUNITATE!!!

Mesaj Scris de Slow Sam Sept 12, 2009 6:25 pm

eu votez cu nr 1...deoarece sunt prea putini playery..se aduna foarte rar atati jucatori sa jucam un dust 2 sau o harta mare
avatar
Slow
Beginner
Beginner

Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 27/06/2009

Sus In jos

IN ATENTIA TUTUROR PLAYERILOR DIN ACEASTA COMUNITATE!!! Empty Re: IN ATENTIA TUTUROR PLAYERILOR DIN ACEASTA COMUNITATE!!!

Mesaj Scris de LeTTaL Lun Sept 14, 2009 12:14 am

Vom actiona conform rezultatului obtinut la sondaj,si anume ,vom face un singur server! :closedwo0:
LeTTaL
LeTTaL
Beginner
Beginner

Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 09/04/2009
Localizare : Galati

Sus In jos

IN ATENTIA TUTUROR PLAYERILOR DIN ACEASTA COMUNITATE!!! Empty Re: IN ATENTIA TUTUROR PLAYERILOR DIN ACEASTA COMUNITATE!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 :: Noutati :: Comunitate

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum