Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Reclamatie Echo7Yankee

+7
Sh|vA
scz
Cr!st!
mariusgl
Echo7Yankee
Roalliance
.::BoGdAn::.
11 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Reclamatie Echo7Yankee Empty Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de .::BoGdAn::. Mier Dec 30, 2009 4:35 am

[mentionez ca nu eu fac reclamatia ci playerul bLaD3 , asa ca echo, pls nu te sup pe mine el m-a rugat doar sa postez de pe contul meu MeRcI]

"In data de 29 dec 2009 ora 22:15 eram pe divine.Vroiam sa dau defuse la o bmb si nu mergea.Am apasat E in continuu dar in zadar.Dupa acea faza,Echo m-a facut "Prost si Sh|vA m-a amentat.Recunosc ca l-am injurat pe Echo si am primit gag.Apoi,el mi-a dat ban permanent ,playerul Cr!st! a vazut cum dupa ce am luat ban permanent Sh|vA i-a spus lui Echo ca nu trebuia permanent... Deci ehco nu stie regulamentu. Cosmin -recte Sh|vA a inceput cu amenintari gen "daca intri pe server ai spank". Am dat disconect la net(am ip rotabil ) si am intrat din nou pe serv sa vad de ce am luat ban permanent . Fara sa zic nimic, fara sa injur Echo7Yankee mi-a dat fuckoff. Postez si dovezile {Lyo este a nu stiu cata greseala a lui Echo7Yankee mi se pare ca nu stie nici acum regulamentul serverului ... Cum au zis si ceilalti reclamanti adminul ar trebui sa-i fie scos lui Echo si pentru limbajul vulgar de pe forum si pentru abuzurile de comenzi de pe server(regret ca nu am printuri cand abuza de comanta say all ... ) sper sa alegeti cea mai buna solutie, repet este a nu stiu cata reclamatie a lui Echo ... "


Iata dovezile :
https://2img.net/r/ihimizer/img94/2169/dsas.png


https://2img.net/r/ihimizer/img192/2679/dsda.png


https://2img.net/r/ihimizer/img130/4927/afsdfdsf.png


Acum postez si o convorbire pe mess intre mine si Echo7Yankee (NU este modificata, pur si simplu eu nu i-am raspuns ):
™️BoGdYy™️ ifrim: vezi ca ma pis pe ma-ta
™️BoGdYy™️ ifrim: daias muie
™️BoGdYy™️ ifrim: de curva
™️BoGdYy™️ ifrim: mars in mortii matii de labagiu
™️BoGdYy™️ ifrim: ba pizda tu nici nu ma cunosti
™️BoGdYy™️ ifrim: cocalaru mortilor matii
™️BoGdYy™️ ifrim: sa o iau pe ma-ta la pula razand
™️BoGdYy™️ ifrim: o autocaracterizez pe curva aia de ma-ta
™️BoGdYy™️ ifrim: asa da tu cu ce ocazie ti-ai bagat id-u zeului tau?
™️BoGdYy™️ ifrim: sa incerci sa-i sugi pula?
™️BoGdYy™️ ifrim: nu merge,ma-ta i prima la rand
™️BoGdYy™️ ifrim: acuma vezi,meri suge si ia pula in gura in alta parte ca is prea ocupat cu nimicuri ca tine pe aici
™️BoGdYy™️ ifrim is typing...
™️BoGdYy™️ ifrim: asa ca te rog mars in mortii matii de aici

.::BoGdAn::. - mai spun o data, reclamatie este facuta de bLaD3 si nu de mine , asa ca echo, te rog nu ma invinovatii pe mine
.::BoGdAn::.
.::BoGdAn::.
Super Active
Super Active

Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 05/07/2009
Localizare : Galati

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de Roalliance Mier Dec 30, 2009 4:36 am

Si p mine ma dipsera echo - Kick nonstop ptr "lag" cand este activat plug-inul..... gaguri pe degeaba ban..
avatar
Roalliance
Active
Active

Numarul mesajelor : 31
Data de inscriere : 14/07/2009

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de .::BoGdAn::. Mier Dec 30, 2009 4:41 am

Acum vorbesc in numele meu : !! Lyo !! , Sh|vA este a nu stiu cata oara cand Echo7Yankee are probleme ... nu vreau sa ma bag singur in seama dar nu prea cred ca este bun ca si admin ... eu am avut probleme cu el de nenumarate ori... am observat ca si limbajul pe forum si pe server nu este unul adecvat . Asadar, il sustin pe Roalliance si pe bLaD3 si in numele nostru : SCOATETI-I ADMINUL LUI ECHO PENTRU NUMELE LUI DUMNEZEU !!!! VOI NU VEDETI CA VA CREEAZA NUMAI PROBLEME... Judecati singuri... NE RUGAM DE OWNERI SA II DEA REMOVE UNUI ADMIN.. VA IMPLORAM FACETI CEVA CU ATITUDINEA LUI... veti vedea ca si ceilalti playeri ne vor sustine.. daca e nevoie facem remove-vote... sa votam
VA ROG ARATATI CA VA PASA SI DE NOI PLAYERII!!!!
.::BoGdAn::.
.::BoGdAn::.
Super Active
Super Active

Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 05/07/2009
Localizare : Galati

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de Echo7Yankee Mier Dec 30, 2009 4:48 am

1.NU l-am injurat pe blad3 pe server(am zis cretin la vrajeala) ca nu mai pot io ca nu stie el sa dea defuse la o bomba.
2.ce pui tu convorbirea de pe messenger???
3.roillance banuiesc ca esti klandestine(ai lag peste 100 si nu se poate juca si serverul nu te scoate,in consecinta iti dau kick)
4.bogdan daca tu mai odata incerci sa faci impresii ca esti admin ma jur de fata cu toti ca o sa-ti arunci PC la gunoi
5.ce atitudine am io pe server si pe forum?
6.daca io glumesc cu shiva sau motan o fac pentru ca is prietenii mei sau raul,si inca o data iti mai zic sa nu mai dea DUMNEZEU sa ne certam ca iti jur ca iti arunci PC la gunoi
7.bogdan(scriu cu litere mici ca nu esti important)ai uitat de ce o zis blade pe mess si ti-as recomanda sa editezi ca o sa zbori curand
8.i-am dat permanent,da dupaia l-am facut in 10.000,a reintrat in consecinta FUCKOFF si care-i problema ta daca foloseam comanda say all?
santa


Ultima editare efectuata de catre Echo7Yankee in Mier Dec 30, 2009 5:44 am, editata de 3 ori
Echo7Yankee
Echo7Yankee
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro

Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 26/06/2009
Localizare : Arad

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de .::BoGdAn::. Mier Dec 30, 2009 4:52 am

1. Echo imi pare rau pentru tine... cred ca suferi
2. NU am ce discuta cu tine... doar Lyo si Sh|vA ei sunt cei mai in masura sa abordeze acest subiect
3.Chiar nu stii sa te comporti ca un admin
4.Sa nu spui ca imi arunci tu mie PC la gunoi ca mamica si taticu tau nu au bani pt un PC ca al meu
.::BoGdAn::.
.::BoGdAn::.
Super Active
Super Active

Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 05/07/2009
Localizare : Galati

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de Roalliance Mier Dec 30, 2009 4:53 am

Echo7Yankee a scris:1.NU l-am injurat pe blad3 pe server(am zis cretin la vrajeala) ca nu mai pot io ca nu stie el sa dea defuse la o bomba.
2.ce pui tu convorbirea de pe messenger???
3.roillance banuiesc ca esti klandestine(ai lag peste 100 si nu se poate juca si serverul nu te scoate,in consecinta iti dau kick)
4.bogdan daca tu mai odata incerci sa faci impresii ca esti admin ma jur de fata cu toti ca o sa-ti arunci PC la gunoi
5.ce atitudine am io pe server si pe forum?
6.daca io glumesc cu shiva sau motan o fac pentru ca is prietenii mei sau raul,si inca o data iti mai zic sa nu mai dea DUMNEZEU sa ne certam ca iti jur ca iti arunci PC la gunoi
7.bogdan(scriu cu litere mici ca nu esti important)ai uitat de ce o zis blade pe mess si ti-as recomanda sa editezi ca o sa zbori curand
santa


bhai tu esti nebun 1 la mana e bug visual daca stii cei ala deci nu e lag pe srv asa imi arata mie pe nici un alt serv nu am lag 2 la mana shiva baga pluginu ala buster...jucatorii pot avea lag dar pe serv nu e lag
avatar
Roalliance
Active
Active

Numarul mesajelor : 31
Data de inscriere : 14/07/2009

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de Echo7Yankee Mier Dec 30, 2009 4:57 am

bogdan(iar cu litere mici cum spuneam ca nu esti important)de m-ai intalni in fata asa o mamica de bataie ti-as trage de ti-ai retrage cuvintele,si BA gunoias nu-mi zi tu mie ca sufar ca nu esti in masura sa zici asta,hopa va rog da cu ce nu stiu eu sa ma comport?Auzi ma,bai gustere da' parca tu ai avea pc placat cu aur si diamante(de proasta calitate) ai griji cum vorbesti sa nu ma pun sa bat atata drum pana in Galati ca te calc in picioare santa
Echo7Yankee
Echo7Yankee
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro

Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 26/06/2009
Localizare : Arad

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de Echo7Yankee Mier Dec 30, 2009 4:59 am

Auzi mai' acesta cum se face de numa tu ai lag?si io n-am si restu jucatorilor,si gurita mica ca tu imi esti inferior mie! santa
Echo7Yankee
Echo7Yankee
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro

Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 26/06/2009
Localizare : Arad

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de mariusgl Mier Dec 30, 2009 5:00 am

1.Imi pare rau pentru limbaj , dar Echo esti retard.
2.LYO aveti grija cu acest "admin" care cica se "joaca" dar el nu stie ca poate ii deranjeaza pe unii playeri.
3.Echo are impresii deoarece este admin...el stia cum i-a fost scos adminul ca il va primi inapoi
4.Echo crede ca el nu are cum sa piarda adminul... si crede gresit.
5.ECHO7YANKEE-RETARD DIN NOU!!!
mariusgl
mariusgl
New
New

Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 05/12/2009

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de Roalliance Mier Dec 30, 2009 5:01 am

On:si asea nu mai tin redirecte ...consumam ram pe degeaba mai bine mai adaug inca 30 addone macros si keybinds la wow .


Off:va placea cand era 12 pe 12 pe d2d de la redirectele mele si ale lui bogdan -fara noi cei din galati mai mult de 3 pe 3 nu faceti record
http://www.logopedics.info/intarzierea-mintala.php
avatar
Roalliance
Active
Active

Numarul mesajelor : 31
Data de inscriere : 14/07/2009

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de mariusgl Mier Dec 30, 2009 5:03 am

bah cocalarule da cum mn ai tupeu sa te intalnesti fata in fata ca sa vedem care e mai tare ;)
mariusgl
mariusgl
New
New

Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 05/12/2009

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de Echo7Yankee Mier Dec 30, 2009 5:05 am

Mariusgl nu are rost sa-mi pun mintea cu tine ca esti praf fratica esti chiar ciuperca,bai omule sa imi zica alti playeri da nu care-i cunosti tu asa aiurea ca i deranjez io si atunci renunt la admin si vezi ca `retard e doamna`si in subiectu asta nu se vorbeste de tine.
Ma-ta nu te-o invatat ca nu-i frumos sa te bagi intre 2 oameni care comunica?
i-am mai zis-o si nesimtitului de bogdan
santa
Echo7Yankee
Echo7Yankee
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro

Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 26/06/2009
Localizare : Arad

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de Cr!st! Mier Dec 30, 2009 5:05 am

il sustin pe BoGdAn , bLaD3 si Roalliance 100% ... Echo7Yankee este cel mai PROST admin pe care il puteati alege... daca puneati un admin care deabia s-a apucat de cs tot era mai calm decat acest asazis "zeu" al cs-ului cand defapt el este bun doar in lumea lui imaginara... in consecinta.. --->LYO TE ROG DA-I REMOVE NU IL MAI SUPORTAM!!!
Cr!st!
Cr!st!
New
New

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de Echo7Yankee Mier Dec 30, 2009 5:07 am

=))) ba umilinta care-i problema daca io ma consider zeu,ce vrei sa-mi fi sclav?Cum credeti ce se sustin astia sunt toti prieteni pentru voi astia care ati dat comenturi pana acum!si cristi iti demonstrez ca in fata ta si a lu astia care ati comentat acum,ma cred zeu al cs-ului ca la cum jucati...mai bun era saracu sebi ala ca voi care o fost azi pe server
Vasul meu cu sclavi este plin iar voi nu mai aveti bilet!
santa


Ultima editare efectuata de catre Echo7Yankee in Mier Dec 30, 2009 5:11 am, editata de 1 ori
Echo7Yankee
Echo7Yankee
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro

Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 26/06/2009
Localizare : Arad

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de Echo7Yankee Mier Dec 30, 2009 5:08 am

mariusgl de-ti trag o palma iti plange tot neamu mai bine taci!
Echo7Yankee
Echo7Yankee
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro

Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 26/06/2009
Localizare : Arad

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de .::BoGdAn::. Mier Dec 30, 2009 5:10 am

Echo... te implor DA-TI FOC OMULE... consumi OXIGEN degeaba!!!!! tu nu intelegi ca din cauza ca tu ne consumi aerul, niste copii din Zimbawe mor sufocati... deci mai bine fa un gest umanitar si arde-te singur ... acum sa revin... eu nu prea pot sa fiu nesimtit... deoarece te-ai cam contrazis singur in fazele anterioare , daca nu vorbeai cu mine .... tu chiar ai apucaturi de retard... si vorbesti singur... ganditi-va logic...
.::BoGdAn::.
.::BoGdAn::.
Super Active
Super Active

Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 05/07/2009
Localizare : Galati

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de Roalliance Mier Dec 30, 2009 5:10 am

pan la urma dal draq de CS numi mai pasa de acest subiect....va ast in anul 2012 sa jucat cs cel mai praf joc la grafica ....Ma gasesti pe wow ;<
avatar
Roalliance
Active
Active

Numarul mesajelor : 31
Data de inscriere : 14/07/2009

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de mariusgl Mier Dec 30, 2009 5:12 am

bah cocalarule hai la gl sa vedem noi daca mai comentezi fata in fata ca la comp toti sunteti smecheri
;)


Ultima editare efectuata de catre mariusgl in Mier Dec 30, 2009 5:13 am, editata de 1 ori
mariusgl
mariusgl
New
New

Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 05/12/2009

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de .::BoGdAn::. Mier Dec 30, 2009 5:13 am

Aaaa si Echo... te rog fara jigniri familiare.. cum a zis si LYO asta nu e limbaj de forum.. nu avem ce sa iti facem noi ca esti retard
.::BoGdAn::.
.::BoGdAn::.
Super Active
Super Active

Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 05/07/2009
Localizare : Galati

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de Roalliance Mier Dec 30, 2009 5:14 am

@ Lyo - ne vedem pe skype Very Happy
avatar
Roalliance
Active
Active

Numarul mesajelor : 31
Data de inscriere : 14/07/2009

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de .::BoGdAn::. Mier Dec 30, 2009 5:16 am

Roalliance a scris:@ Lyo - ne vedem pe skype Very Happy


Ne AUZIM pe skype
.::BoGdAn::.
.::BoGdAn::.
Super Active
Super Active

Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 05/07/2009
Localizare : Galati

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de Echo7Yankee Mier Dec 30, 2009 5:17 am

bogdan daca te-ar duce mintea macar la atat da nici atat nu te duce ca dandumi foc am nevoie de oxigen sa ard `desteptule`,si nu vorbi tu de mine bai nesimtitule ca nu stiu sa vorbesc pe forum ca io cred ca ma confunzi cu persoana ta,iar cand inveti sa vorbesti sa stai de vorba cu zeul tau,iar mariusgl ti-am zis ca daca iti dau o palma iti plange tot neamu,si tot odata nu-mi pun mintea cu experimente esuate->rubbish bogdan inca o data iti reamintesc ca nu-s eu cel ce sufera ci tu,unde DUMNEZEU vezi tu ca-ti jignesc neamu??de....(sa nu zic ce)
Echo7Yankee
Echo7Yankee
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro

Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 26/06/2009
Localizare : Arad

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de scz Mier Dec 30, 2009 5:20 am

Ii sustin pe toti ceilalti... Echo comenteaza la playeri si mereu se crede superior noua.. .dar defapt este un mare NIMIC... ne jigneste si daca noi ii raspundem primim gag.. .LOL asta nu merita
ECHO SUCKS!!!!
scz
scz
Beginner
Beginner

Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 24/12/2009

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de mariusgl Mier Dec 30, 2009 5:22 am

Echo7Yankee a scris:bogdan daca te-ar duce mintea macar la atat da nici atat nu te duce ca dandumi foc am nevoie de oxigen sa ard `desteptule`,si nu vorbi tu de mine bai nesimtitule ca nu stiu sa vorbesc pe forum ca io cred ca ma confunzi cu persoana ta,iar cand inveti sa vorbesti sa stai de vorba cu zeul tau,iar mariusgl ti-am zis ca daca iti dau o palma iti plange tot neamu,si tot odata nu-mi pun mintea cu experimente esuate->rubbish



HAI MAH AI CURAJ SA VII LA GALATI SI SA DAI PALMA AIA ?
mariusgl
mariusgl
New
New

Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 05/12/2009

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de .::BoGdAn::. Mier Dec 30, 2009 5:22 am

Echo.... tu te supraestimezi... dar defapt esti un mare NIMIC ... UN ZERO MA BAIATULE INTELEGE... nu ai niciun scop pe acest Pamant.... nu pot sa cred cum te suporta Dumnezeu... cred ca cel mai bine ar fi sa o rogi pe mamica ta aia zeita sa te arunce de pe o stanca... Gandeste-te ai face o fapta buna... DAI DE MANCARE LA COIOTI Very Happy ai sanse mai mari sa ajungi in rai
.::BoGdAn::.
.::BoGdAn::.
Super Active
Super Active

Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 05/07/2009
Localizare : Galati

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum