Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Reclamatie Echo7Yankee

+7
Sh|vA
scz
Cr!st!
mariusgl
Echo7Yankee
Roalliance
.::BoGdAn::.
11 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Reclamatie Echo7Yankee - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de .::BoGdAn::. Mier Dec 30, 2009 5:23 am

da echo stiu ca neamul tau e cam stupid... dar nu trebuie sa ne impartasesti asta pe forum .... o stim de cand te-am auzit prima oara pe cs...
.::BoGdAn::.
.::BoGdAn::.
Super Active
Super Active

Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 05/07/2009
Localizare : Galati

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de .::BoGdAn::. Mier Dec 30, 2009 5:25 am

Gata va las... maine mai postez... inca o data ..Echo continua sa suferi in pace... abia astept sa vad ce zic cei care conteaza cu adevarat... Lyo , shiva... sa vedem cine are dreptate.. domnule "Zeu esuat"
.::BoGdAn::.
.::BoGdAn::.
Super Active
Super Active

Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 05/07/2009
Localizare : Galati

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de Echo7Yankee Mier Dec 30, 2009 5:26 am

=))) unde gasesti tu stanca in arad? frantule asa cultura generala ai cat cainele meu ala din gradina(defapt daca stau bine si ma gandesc i mai destept ca tine)ba scz si cum `va jignesc`pe voi playery,prefer sa fiu nimic decat analfabet ca domnisorii de viz-aviz,da ma am tupeu sa vin la galati da si daca vin de bag la 1000 nu la 3 m sub pamant,asta se pare ca eu nu-s un sclav reusit ca tine imi pare foarte rau,citeste comenturile de sus bogdan care ti le-am adresat despre suferinta si contacteaza azilul MOCREA,si bogdan invata sa pastrezi un limbaj adegvat nu-mi mai zi tu mie,mai profesore
Echo7Yankee
Echo7Yankee
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro

Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 26/06/2009
Localizare : Arad

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de Roalliance Mier Dec 30, 2009 5:32 am

fuck this whole life!
avatar
Roalliance
Active
Active

Numarul mesajelor : 31
Data de inscriere : 14/07/2009

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de Echo7Yankee Mier Dec 30, 2009 5:35 am

bogdan daca tu dupa toata mascarada asta mai ramai admin,am realizat eu si nu numai eu si colegii mei admini,ca serveru asta si forumu asta este mentinut pe prietenie,mie mi egal daca mai imi tine lyo adminul sau nu,dar zimi cum incep sa jignesc un player si cand imi raspunde cu aceeasi moneda eu i dau gag? spunemi si mie si daca imi gasesti dovada dar eu sa-mi pot aduce aminte iti garantez ca nu mai auzi de mine(ar trebui sa speri lucrul acesta),si eu in afara de faza aia cu shiva care eu am inceput-o nu am mai avut alta problema,din potriva ca tu ai avut cu alt admin si sti si tu de clinciul cu Motanul Danila,si am vazut ca lyo nu i-a masuri impotriva ta ca sunteti prieteni,de aia ai luat admin,si ca ai ore si ca n-ai tu admin?pai ba' fratele meu poti sa renunti la jucat cs
Echo7Yankee
Echo7Yankee
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro

Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 26/06/2009
Localizare : Arad

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de .::BoGdAn::. Mier Dec 30, 2009 3:05 pm

Pai ba' fratele meu ... sincer nu am ce spune in privinta ta.. .eu mai degraba cred lyo nu da admine pe prietenie ci dinpotriva.. daca ar fi dat admin din prietenie as fi luat de la 25 ore... si deacum renunt la limbajul adecvat , deoarece observ ca nu am cu cine discuta>deci, MA BUTULE , cum indraznesti dumneata (but ) sa spui ca pana si javra ta din gradina e mai desteapta ca mine... cand potaia(nici nu stiu daca ai caine) ta e luata de la Sh deoarece parintii tai au strans economii sa-ti cumpere tie o panarama de calculator care se inchide cand tii mai mult de 3 programe deschis... deci inca o data... insist pe asta : ECHO IMI PARE RAU DE VIATA TA.... eu m-as lasa baiatule de cs... pentru ca PC-ul meu suporta si alte jocuri.... dar tu .... trebuie sa joci cs pentru a ne putea arata ca esti si tu "gamer" dar defapt esti un nimic , cocalar(ca si mario,raul,ratonu si multi altii pe care am apucat sa ii cunosc de prin arad) eu nu prea mai am ce sa spun in cazul tau decat.. .. vezi ca nu cumva sa te bata mamicuta ta aiai chioara si fara un ochi ca stai prea mult la PC... si in plus care colegi admini???!?!? tu si MoTaNu' .. pai voi doi sunteti singurii care faceti aliante pe sv asta ... Sh|vA si cu Lyo sunt impartiali , pe cand voi.. incercati sa faceti "Alianta distrusilor" si observ ca va iese ... deci continuati micii mei N00Byzo0ryi ;)(daca stii ce inseamna)


Ultima editare efectuata de catre .::BoGdAn::. in Mier Dec 30, 2009 3:22 pm, editata de 1 ori
.::BoGdAn::.
.::BoGdAn::.
Super Active
Super Active

Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 05/07/2009
Localizare : Galati

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de Roalliance Mier Dec 30, 2009 3:08 pm

Echo-But
Motanu- Imi place accentul lui Smile
avatar
Roalliance
Active
Active

Numarul mesajelor : 31
Data de inscriere : 14/07/2009

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de Sh|vA Mier Dec 30, 2009 4:44 pm

1. Echo m-a facut "Prost si Sh|vA m-a amenintat. bLaD3 eu team ameninta dupa ce ai primit fuckoff iar eu lam scos si ai zis pe mess ca de ce am scos fuckofful. Am scos fuckofful pentru ca eu am stiut ca ai steam si trebuia sa reinstalezi counter strike 1.6...dar tu ai zis ca stergeam doar configul deci chestia cu configul nu am stiuto eu reinstalam counter strike 1.6..

2. bLaD3 team ameninta (daca pot sa spun asa) pentru ca :

* Ai spus ca de ce am scos FuckOfful, stergean doar configul asa cred ca ai spus. (Nu ti-a convenit ca am scos fuckofful ?)
* Dupa care eu am spus ca sa intre iar pe servar sa il dau.
* El a spus ca intra.
* Am zis ca ii dau si spank si spin Exclamation
* Si dupa aia a zis dute in ....
* Si asa am terminat conversatie pe mess
* Pe skype :

[12/29/2009 12:22:53 PM] ..::M@RYUS::..: bah nu mai esti asa tare in clanta
[12/29/2009 12:22:55 PM] ..::M@RYUS::..: ?
[12/29/2009 12:23:31 PM] Sh|vA: Da ce inainte am fost tare in clanta asa sunt eu
[12/29/2009 12:23:38 PM] ..::M@RYUS::..: aha
[12/29/2009 12:23:53 PM] Sh|vA: Te astept in arad ;)

3. Echo chestia cu banul de 10000 sau cat am incercat si eu si merge..
Trebuie sa scri amx_addban "ip" "timp" sau amx_banip "nume" "timp" nu doar amx_ban "nume" "timp" (bLaD3 ai doar 600 min)

4. Echo chestia cu pretenia nu e asa Lyo nu a dat admin lui bogdan pentru pretenie sau ceva de genul chiar Lyo a dat ban lui bogdan 600 de minute...

Dupa ce a dat Echo7Yankee fuckofful la bLaD3 am asteptat 3-2 ture si am scos fuckofful la bLaD3 si iam dat kick


Ultima editare efectuata de catre Sh|vA in Mier Dec 30, 2009 6:54 pm, editata de 1 ori
Sh|vA
Sh|vA
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro

Numarul mesajelor : 94
Data de inscriere : 21/06/2009
Localizare : Arad

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de .::BoGdAn::. Mier Dec 30, 2009 5:22 pm

deci din tot ce s-a discutat in acest topic reiese ca ECHO BUT!!!... aaa si bLaD3 a zis ca degeaba i-ati dat ban 600de min si ca el nu mai are ce cauta pe erv vostru si sa vi-l bagati in partea dorsala... exact asa a zis...


ECHO BUT ;)
.::BoGdAn::.
.::BoGdAn::.
Super Active
Super Active

Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 05/07/2009
Localizare : Galati

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de Roalliance Mier Dec 30, 2009 5:28 pm

echo but
avatar
Roalliance
Active
Active

Numarul mesajelor : 31
Data de inscriere : 14/07/2009

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de Echo7Yankee Mier Dec 30, 2009 6:34 pm

Da ba gunoi stradal dai chix a 1000-a oara pe forum cu limbaju in rasa matii de narcisist roalliance la fel mariusgl la fel numa specii de retarzi,si nu o fa pe mama chioara ca ma sloboz in ma-ta aia schioapa traseista si cum mai vrei sa ti-o numesc.But-ai Ma-ta,da tu ce ba gunoi stradal ca daca esti din galati esti smecher?vin acolo matur tot galatu cu tine,si ce alianta fac io cu motan gunoiule?deci fi atent daca io mai raman admin,ceea ce nu va fi adevarat tu si colegii tai roalliance,cristi,scz,mariusgl sa nu mai intrati pe server cat is eu on ca altfel i vai de voi.Cat despre shiva la ce i-ai scos fuckoffu?Nu mai pot eu de steamu lui,sa-si reinstaleze cs.Si inca odata iti zic gunoi stradal(bogdan)iti garantez ca `javra`,`potaia` sau cum o numesti tu in postu ala al tau preacivilizat e cu mult prea mult mai desteapta decat te astepti tu.Dupa cum scri IQ-u tau nu ti mai mare de 20.
Echo7Yankee
Echo7Yankee
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro

Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 26/06/2009
Localizare : Arad

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de Roalliance Mier Dec 30, 2009 6:46 pm

Bhai mai dute-n biserica matii de rapandula Imi bag pula in el de Cs si de warn pe forum ma doare undeva....numa sa vii in Glatzi ca nu mai iesi de aici



Btw: SA MAI SUGI PULA TU SI CU DAN VOICULESCU
Poate mata face legale avorturile in trimstrul 45+ daca se culca cu presedintele mai e o sansa

Hai dute si bea niste pepsi din WC
avatar
Roalliance
Active
Active

Numarul mesajelor : 31
Data de inscriere : 14/07/2009

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de Slow Mier Dec 30, 2009 6:50 pm

Bha astia care ziketi ca Echo7Yankee nu e admin bun si auzi ca se crede zeu al cs'ului poi bha copii fara viitor, va da lectii(cand el juca cs voi eraty cu putza in praf ba baietzilor)dek asa ca ciocu mik...Lyo te rog sa iei masuri.....Bogdy nu uita Te Sustinem!!!
avatar
Slow
Beginner
Beginner

Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 27/06/2009

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de .::BoGdAn::. Mier Dec 30, 2009 6:51 pm

Deci ba pula ia mai duten pula mea de aici de javra slobozita sa iti fut tot neamu pana le fac pizda piscina . Neamu tau traieste din supt pule, la fel ca tine si cred ca deasta esti tu stresat... Ba muie ...hai vino in galtati sa vezi cum iei la cioc de la noi toti ... sa ma pis pe fata ta de gunoi ambulant... cu puta mica. Esti cel mai prost copil existent pe acest Pamant... imi rau ca mata nu te-o avortat... mai bine ramaneai o pata mica de sperma in burta maicatii.. sa ma cac pe familionu vostru de ifrimi prosti care sug pulele cainilor...Ma caine vezi nu mai confunda dusul cu WC-ul ca iar imputi serverul si iar se umple de buguri... ma muie sa imi spugi pula pana la infinit. Nu vezi ca tactu se masturbeaza seara ca n-are ce vedea la mata? aia cu tatele lasate si cu pizda zbarcita. Pai ba futemas' pe fata ta de copil aurolac ... care traieste din muie si cersit la marginea strazii. Daca imi bag pula in mata te superi? Ca mi-am bagat-o de prea multe ori si crede-ma sunt traumatizat de la curva aia prosta pe care tu o numesti mama. Aaa mi-a zis mata sa te intreb daca mai vrei o sora sau un frate ca maine are drum pe centura ... ma cac pe fata ta si pe amenintarile tale de cacat... tu pentru mine esti o pata de sperma uzata... regret ca porti acelasi nume cu mine mai bine te chema Muiescu Pula... dar aasta o sa o discut cu mata si cu tactu .. app tactu are fata aia de jegos puturos care linge toatea canalele.

Hai succes si la mai multa muie. Bft Smile Jeg Razz
.::BoGdAn::.
.::BoGdAn::.
Super Active
Super Active

Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 05/07/2009
Localizare : Galati

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de Echo7Yankee Mier Dec 30, 2009 6:52 pm

aa da tu pepsi din wc bei?imi pare rau sa te dezamagesc da nu stiu cine e rapandula dintre noi 2,si daca ma-ta se culca cu toti boschetii nu inseamna ca si mamamea o face,i-ati 2 gloante de pistol iti fac io rost
Echo7Yankee
Echo7Yankee
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro

Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 26/06/2009
Localizare : Arad

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de .::BoGdAn::. Mier Dec 30, 2009 6:53 pm

Lyo scuze de limbaj stiu ca o sa iau warn 3 dar pula asta care isi mai zice jucator .. nu merita discutii civilizate.... Aaa si Echo SUGI PULA FRATE .... sau ma rog SUGI PULA MUIE..
.::BoGdAn::.
.::BoGdAn::.
Super Active
Super Active

Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 05/07/2009
Localizare : Galati

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de MoTaNu'DaniLa Mier Dec 30, 2009 6:54 pm

Ba bogdane vezi cum vorbesti ca ma doare in cot de adminu tau pe care nu stiu sincer de ce naiba l-ai luat.Si care ii alianta aia de care vorbesti? Deci numa cand mi-a dat Shiva aia cu voi am stiut ca gayu ala mic esti tu.Numa un retard ca tine putea sa aiba asa fata de distrus.Si cica iti pare rau de viata lu echo lol! , deci chiar nu ma gandeam ca pe acolo pe la voi sunt asa fenomene.Creca mata te-o facut cu hiba ca astialalti is normali.In sfarsit am aflat si eu ce inseamna un copil retardat in toata splendoarea lui datorita lui bogdan.A si cu siguranta cainele lu Echo e nu mai destept ci mult mai destept decat tine. bici
MoTaNu'DaniLa
MoTaNu'DaniLa
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro

Numarul mesajelor : 76
Data de inscriere : 23/06/2009
Localizare : Arad

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de ReLoad Mier Dec 30, 2009 6:58 pm

AAAAAAAAAAAAAAAAA..........Salut is ReLoad am mai jucat k Echo si mie mi se pare k respecta regulile serverului si mi se pare un admin bun deoarece eu nu joc de mult timp CS da de cate ori am jucat k Echo tot timpu a respectat regulile si nu o dat Fuck Off aiurea sau ban etc.Unii dak nu au treaba k acest joc sa se lase de meserie in caz k nu stiti kre sunt regulile.
ReLoad
ReLoad
New
New

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 30/12/2009

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de Echo7Yankee Mier Dec 30, 2009 6:58 pm

ba asa replici foloseste ca nu stiu cum sa ma opresc din ras,si cum spuneam daca tu o vezi pe ma-ta,cum o descri acolo nu inseamna ca si mamamea i asa,daca tu te autocaracterizezi prin cuvintele tale `frumoase`de acolo nici pe departe io nus ca tine,bai cocosel te bate gramatica,inca o data iti zic faci cea mai mare greseala daca tu imi zici mie ca nu stiu sa vorbesc ca vad ca tu esti acela,tu sa ma bati?ba posirca data tu iei o tibie in cap de la mine in loc de p.... iti vine capu(defapt nici n-ai p....),daca intelegi ce vreau sa spun ca vad ca nu esti asa destept,deci cum ziceam sa vedem daca tu mai ramai admin aici
Echo7Yankee
Echo7Yankee
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro

Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 26/06/2009
Localizare : Arad

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de .::BoGdAn::. Mier Dec 30, 2009 6:59 pm

Lol ba motane te rog taci in gatu' matii din gura si bea niste laptic facut de mana te ajut eu ... iti dau de la mine... HAI SUGETI PULA TU SI ECHO CA SUNTETI CEI MAI MARI MUISTI DE PE PLANETA ... PULE FACUTE LA MANA A2-A .. ..MARS IN MORTII MATII DE CAINE ... PARDON MATA PROASTA SI SUGATOARE DE PULE .... I-AL IN CUR MA MUIE
.::BoGdAn::.
.::BoGdAn::.
Super Active
Super Active

Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 05/07/2009
Localizare : Galati

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de .::BoGdAn::. Mier Dec 30, 2009 7:02 pm

ECHO SUGI PULA Razz SI TU SI MOTANU' DAVA-S LA CIOC ... UITE INDRAZNESC... ANALFABET IMPUTIT CARE ESTI ECHO... DECI ... CE IMI FACI ? AI SA VII SA MA BATI? VINO! SA TE VAD... BA CUCULET.. CIOCU' MIC CA NU NE TRAGEM DE SIRETURI... HAI DUTE-N MATA SI VEZI POATE MAI SUGI NISTE PULE IN DRUM... SUGETI TOTI PULA MA COCALARILOR!!
.::BoGdAn::.
.::BoGdAn::.
Super Active
Super Active

Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 05/07/2009
Localizare : Galati

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de Echo7Yankee Mier Dec 30, 2009 7:03 pm

ba da ce tu esti facut de p.... la mana I?fain de tine...mars la tomberon rapid ca de te duc la te pui cu blondele nici sa citesti pe ecranu ala care i asa mare nu sti,si vine cainele meu si iti da lectii cocosel,n-ai numa 13 ani esti mucea,curcacat.Deci ba bogdane a nu stiu cata oara iti zic,asa replici folosesti ca eu le foloseam cand nu erai nici in p.... la tatato(defapt nici el n-are)
Echo7Yankee
Echo7Yankee
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro

Numarul mesajelor : 146
Data de inscriere : 26/06/2009
Localizare : Arad

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de .::BoGdAn::. Mier Dec 30, 2009 7:05 pm

Echo, motanu eu zic sa ne impacam ... si deasta va dedic o melodie din toata inima, de la marius, bogdan si roalliance pentru voi aradenilor Very Happy

Esti un lake lake lake lake lake..
Toti baietii te deoache..
Esti un popo popo popo popo popo popo
Tu esti omuletul Gopo

Esti un bulangiu stiu stiu stiu,...
Tu te dai de gol ca esti mare bulangiu!
De ce ma jignesti?
Ca si tu esti letici
S?c s?c s?c si cred ca te oftici
Ma oftic ca m`ai inselat
Stai cu o femeie macar de era barbat
Taci din gura m`am enervat pe tine
Te dau in judecata ca esti mai lake ca mine

Esti un gay... esti Ok..
Esti maro la chilotei...
Esti un gay... est Ok
Si te dai la baietei

Esti un lake lake lake lake lake..
Toti baietii te deoache..
Esti un popo popo popo popo popo popo
Tu esti omuletul Gopo

Iti place sa porti fuste
Cu toate si esti baietel
Ti`a placut intotdeauna
Sa te joci cu capul chel
La gradinita te`a surprins profesorii
Cand era cat pe aici sa inghiti lopetica
In scoala generala furai mereu cate un sitlou
Si te`a vazut un coleg indesandu`l in popou
La liceu deja te stiau ca esti lake
Si te scuipau in fund nu cumva sa te deoache

Esti un gay... esti Ok..
Esti maro la chilotei...
Esti un gay... est Ok
Si te dai la baietei
.::BoGdAn::.
.::BoGdAn::.
Super Active
Super Active

Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 05/07/2009
Localizare : Galati

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de .::BoGdAn::. Mier Dec 30, 2009 7:06 pm

Aaaa si uite si linku daca vrei sa o asculti https://www.youtube.com/watch?v=f3z1NLJ_Q5Y aaa si inca o dedicatie tot pentru voi Very Happy
s-o fut pe mata pana ii lesina maseaua cu pula mea in gura ei si sa-mi bag pula in curu de tractor a lu' tactu si sa ma pis pe mormanturile familiei tale pana creste padurea tropicala
.::BoGdAn::.
.::BoGdAn::.
Super Active
Super Active

Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 05/07/2009
Localizare : Galati

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de Sh|vA Mier Dec 30, 2009 7:07 pm

1. Deci bLaD3 Echo7Yankee a zis doar cretin nu a dat si nume. Nu trebuia sa il injuri si tu. Dupa ce a zis Echo7Yankee : cretin tu ai inceput sa il injuri ai luat gag si dupa ai schimbat numele din bLaD3 in bag .... in .... ( cred ca asa a fost numele)

2. bLaD3 ai luat ban pentru ca ai injurat un admin. Desi nu se da ban permanent dar daca scri in consola amx_ban "nume" "10000" iti da ban permanent.

3. Ai luat fuckoff pentru ca ai dat retry dupa ban. Am astepta 3-2 ture si lam scos pentru ca am stiut ca ai steam...(Desi nu trebuia sa il scot)

4. aaa si bLaD3 a zis ca degeaba i-ati dat ban 600de min si ca el nu mai are ce cauta pe servar vostru si sa vi-l bagati in partea dorsala... exact asa a zis... bLaD3 Si ce ne intereseaza pe noi daca nu mai intri pe servar.

DESI NU E TREABA MEA : BoGdAn, KlanDestine|Guess Who? si Echo7Yanke nu mai injurati But etc..


Ultima editare efectuata de catre Sh|vA in Mier Dec 30, 2009 7:10 pm, editata de 1 ori
Sh|vA
Sh|vA
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro
Admin Cs.Divine-Gaming.Ro

Numarul mesajelor : 94
Data de inscriere : 21/06/2009
Localizare : Arad

Sus In jos

Reclamatie Echo7Yankee - Pagina 2 Empty Re: Reclamatie Echo7Yankee

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum